1. /
  2. Eğitim Programları
  3. /
  4. Yoga / Aerial Yoga

Aerial Hammock Yoga – Anti-Gravity Yoga – Hamak Yogası

Aerial Yoga ile yerçekiminden bağımsız hareketlerimizi sergilerken doğru teknik ve vücudumuzun kendi ağırlığımız (veya hafifliğimiz) ile orantılı, kendi doğal dirençleri ile esneklik ve güç kazanmasını sağlayacağız.

Kısacası, yogayı daha da renkli kılan eğlenceli ve kimi zaman daha da kolaylaştıran bir çalışmaya başlıyorsunuz.

Program:

Pazartesi Çarşamba Cuma 12:30
Çarşamba 18:30
Pazar 10:00

Faydaları:

Anti – Aging: Bedeniniz ne kadar esnekse, aklınız ne kadar açıksa o kadar gençsiniz. Vücudunuzu evrene açtığınızda, zihninizi ve iç dünyanızı da açarsınız. İşte bu yüzden Aerial Yoga adeta bir gençlik pınarını keşfetmek ve ondan içmek gibi…

Ağrı Kesici: Aerial Yoga’nın sıfır baskı etkisi ile sırtınızdaki ağrılar azalır, kaslar esner ve rahatlar. Operasyon ile tedavisi mümkün olan birçok insan, bu sistem sayesinde sorunlarından kurtuldu ve iyileştiler.

Mutluluk Hormonu Kokteyli: Aerial Yoga ile ters döndüğünüzde vücut sistemi de yenilenmiş oluyor. Bu da, serotonin, endorfin, oksitasin ve dopamin gibi mutluluk hormonlarının salgılanmasını tetikleyerek, artırıyor; beyine temiz kan gitmesi sayesinde de nöroplastisite kapasitesi (öğrenme yeteneği) yükseliyor.

Sıfır Baskı: Eğer yaptığınız sporlar baskı odaklı ise bedeniniz bir süre sonra yorgun ve halsiz düşer; oysaki siz sporu daha dinç ve enerjik olmak için yapıyorsunuz. Dengeli bir fitness yaklaşımında baskı kadar sıfır baskının da olması gerekiyor. Bu sayede kasları güçlendirirken, esnemelerini de sağlayabilir, kendinizi daha dinç hissedersiniz. Ters dönme hareketi beyin ve sinir sistemi için de olumlu etkiler sağlar.

Kısaca Aerial Yoga, sadece sıkı ve sağlıklı bir vücut sağlamıyor; zihninizin ve iç dünyanızın da sağlıklı olmasına etki ediyor. Ve tabii ki başka hiçbir egzersiz programında deneyimleyemeyeceğiniz faydalar sağlıyor.

Yoganın içinden gelen bu doğal gelişime merhaba derken tecrübeli aerial yoga eğitmenimiz Arati (Suna Uzun) ile yeniliklere ve kendinize yeniden merhaba deyin.

Join our Aerial Yoga classes in our 90m2 studio with maximum 8 students capacity. Haftada iki defa hijyen standartlarında steriilizasyon yapılmaktadır.
A transformative workout of body,mind and soul .
There is peace in strength; grace in release.
This is Suna Uzun Aerial
Step in.Let’s begin.
Bedeni, zihni ve ruhu dönüştürücü eşsiz bir çalışma.
Güçlenirken dinginliğe; kendini bırakabilirken zarafete vardığın.
Suna Uzun Aerial’a hoş geldin.
Bir adim at. Haydi başlayalım.

Eğitmen: Suna Uzun (Arati)

× Whatsapp Chat