1. /
  2. Eğitmen Kadrosu
  3. /
  4. Melike Günal Öziş

Bale eğitimine 6 yaşında Adana Veronika Arman Bale Okulu’nda başladı. 9 sene bale eğitiminin ardından Royal Academy of Dance (İngiltere) Grade 8 sertifikası ile öğrenciliği bitirdi. 2001’de İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

Özel Suna Uğur Bale Okulu’nda asistan bale öğretmeni olarak görev aldıktan sonra 2003’te Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Bale Öğretmenliği diplomasını, 2004 yılında ise Royal Academy of Dance sınavıyla Vocation Intermediate sertifikasını Distinction derecesi ile aldı. 2005 yılından itibaren Suna Uğur Bale Okulu’nun devamı niteliğindeki Etiler Sanat Merkezi Bale Dans Pilates Okulu’nda Klasik Bale ve Pilates eğitmenliği yapmaktadır.

2005 yılında katıldığı Çağdaş Bale Topluluğu’nda solist dansçı olarak görev aldı. 2008 yılında Balanced Body University (Cal.USA) den yüksek derece ile Pilates Mat Work ve Pilates Reformer eğitmenliği sertifikalarını almaya hak kazandı. Halen çalışmalarını Etiler Sanat Merkezi’nde özel ve grup derslerinin Pilates eğitmenliğini yaparak sürdürmektedir.

RAD RTS / Royal Academy of Dance Kayıtlı Bale Öğretmeni Statüsü

Balanced Body University Pilates Mat ve Reformer Eğitmeni

JOIMOVE Instructor / Bebekler ile Dans ve Dance with Toddlers

× Whatsapp Chat