1. /
  2. Eğitim Programları
  3. /
  4. Çocuklara Özel
  5. /
  6. Bebeklerle Dans / Miniklerle Dans
Anneler bebeklerinize sarılın ve dansın tadını çıkarın.. 6 haftalıktan başlayan bebeklerimiz ile kangurularında kucak kucağa, sarmaş dolaş, yepyeni bir dansla bir araya geleceğiz.

JOIMOVE BABIES (Bebeklerle Dans)

Her pazar 13:30-14:15

Ergonomik taşıyıcılar ile 0-18 aylık bebekleri taşıyarak dans edilen ebeveyn ile bebeğin hem fiziksel hem de duygusal boyutta güvenle bağlanmalarını teşvik eder.

Joimove  Babies katılımcıları, aktif ve sosyal bir çevre ile tanışırken, bebekler de iç dünyalarındaki gelişime katkısı olan müzik ve hareketin ritmi ile tanışır. Joimove  Babies, kucakta bebek varken yapılabilecek güvenli dans hareketlerine odaklanır.

JOIMOVE TODDLERS (18 ay – 3 Yaş Çocuklarla Dans)

Her pazar 12:00-12:45

Joimove Dance with Toddlers, ebeveynlerin 18 ay- 3 yaş arası çocukları ile birlikte katılarak, Cha Cha, Bachata, Bale, Salsa gibi dans türleri ile tanışabildiği bir eğitim programıdır.

Çocukların gelişmekte olan kişiliklerini, koordinasyon yeteneklerini ve kendilerine güvenlerini şekillendiren Joimove Toddlers derslerinde, çocuklar kendilerini yaratıcı dans ve müzik aracılığıyla ifade ederken, yetişkinler farklı tarzlarda dans ederek, çocukları ve çevresi ile keyifli vakit geçirir.

Bebeğiniz dansa ilk adımlarını atarken siz de ona eşlik etmek istemez misiniz? Detaylı bilgi veya kayıt için bizi arayın.

Eğitmen: Melike Günal Öziş

× Whatsapp Chat