Zumba & Dance Fitness

Egzersiz yapmanın faydaları her zaman biliniyordu. Ama egzersiz yapmanın eğlenceli olduğu bilinmiyordu… ŞİMDİYE KADAR!...
Kıpır kıpır latin ritimlerini takip edilmesi kolay dans hareketleriyle birleştirerek sizi aynı zamanda eğlendiren bir fitness programıdır.
Yavaş ve hızlı ritimlerin kombinasyonlarıyla, bütün vücudunuzu çalıştırmayı hedefleyerek, kalorilerinizi yakarken aynı zamanda vücudunuzu şekillendirir.

Hedefimiz basit: Egzersiz yapmanızı sağlamak, aynı zamanda egzersiz yapmayı sevdirmek! Bu dansın müdavimleri bir saatlik enerji dolu, kalori yakıcı, eğlenceli derslerle uzun vadeli faydalar sağlıyorlar. Hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamadan!

Ekim 2010 itibariyle, Zumba & Dance Fitness programı 110 ülkede 90.000’den fazla mekanda yapılıyor. Her hafta 10 milyon kişi budans derslerine katılıyor. Fitness dünyasında devrim yaratan, fanatiklerinin hayatını değiştirmeye devam ediyor.

Kilo vermek, forma girmek istiyorsanız, partnere ihtiyaç olmadan dans etmek istiyorsanız, spor salonlarında aletlerle çalışmanın sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, spor yaparken eğlenmek istiyorsanız sizin için ideal bir program!
PARTİYE SEN DE KATIL!