Süleyman Bölek

2004 Yılında Algida'nın Düzenlemiş olduğu Shakedown with Wade Robson yarışmasında Türkiye hip-hop r&b birincisi oldu ve Londrada Britney Spears, Janet jackson, Usher gibi bir çok dünyaca ünlü starın koreografı olan Wade Robson'la çalıştı. 
2007 Yılında Fox Tv'nin Düzenlemiş olduğu ''Benimle Dans Edermisin'' yarışmasında Finalist olarak yarıştı. Türkiye'de profesyonel olarak hip-hop r&b dans egitmenliği yapmakta. Özel olarak, poping, locking, electro boogie, funk, disco vermekte. Sahne ve Show koreografileri hazırlamakta. 
2008'de Kurduğu ve Koreoğlaflığını yaptığı "Afro-HipHop" grubu, Türkiye Dans Federasyonunun düzenlemiş olduğu yarışmada, Marmara Bölgesinde Hip-Hop dalında Birinci oldu. 2008'in Kasım ayında düzenlenen Türkiye HipHop şampiyonasında birörgencisi ''Bireysel Hiphop Dans'' kategorisinde Türkiye Birincisi oldu. Koreograflığını yaptığı diger örgencilerinden oluşan grup ise ''HipHop Grup Dans'' kategorisinde Türkiye ikincisi oldular. Kendisine ait her seviyeye yönelik 100'den fazla koreografisi bulunmakta.
2010 Yılında Türkiye'nin ilk dans filmi olan "Uçan Melekler"de ana karakterlerden biri olarak rol aldı ve filmin dans cast'lığını yaptı. İnsan Bedeni ve psikolojisiyle ile ilgili yaptığı araştırmalar sonucunda, dans derslerinde verimi örgenciye yönelik en iyi şekilde kullanacak düzeyde, istekli örgencilere hem eglenceli bir ders hem de ciddi bir egitim sunarak, verdiği egitimde ki amacını sürdürmeye devam etmektedir. Ayriyetten, Özel bir dershanede İngilizce Öğretmenliği de yaparak eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

HIP HOP

R&B ve Freestyle

Süleyman Bölek markasının resmi